Nové informace!!

Vážení rodiče,
situace s výskytem salmonelózy ve školce je stabilizovaná. Děkujeme všem rodičům opět za spolupráci s vyšetřením dětí v souvislosti s tímto onemocněním. Vyšetřeny nebyly 3 děti, které do školky v říjnu a listopadu docházely a jejichž rodiče vyšetření odmítli. Některá vyšetření ještě dobíhají, vše probíhá ve spolupráci s Oddělením epidemiologie Praha 6. Zdroj nákazy doposud nebyl zjištěn. Nadále jsou do odvolání nastavena hygienická opatření dle doporučení hygienika.
Plavecký výcvik z důvodu nemoci dětí a také z důvodu možnosti kapacity bazénu přesouváme na 5.2. 2019. Bude se jednat o menší počet lekcí, cenu upřesníme začátkem nového roku 2019.
Pomalu se již po 1 měsíci začínají vracet děti, které onemocnění prodělaly a u nichž dětský lékař ve spolupráci s Oddělením protiepidemickým pro Prahu 6, posoudí návrat do kolektivu.
Děkujeme všem za trpělivost a spolupráci a přejeme pokud možno klidné dny nastávajícího adventního času.