Fotogalerie

Olympiáda MŠ 2017

Děti z naší MŠ obhájily 1.místo!!!! Gratulujeme...

Zahradní slavnost 2017

Zahradní slavnost se opět vydařila. Proběhlo pasování předškoláků, divadlo a spousta soutěží. Všichni jsme si den dětí společně užili.. :-)

Školka v přírodě 2017 Den první

Zdravíme rodiče a přátele Bubeníčků,

cestu jsme zvládli dobře, jen s lehkou komplikací v podobě jogurtu s kuličkami. Známé firmy nezklamaly a jsou slyšet po celém širém okolí.  :-)  Prozkoumali jsme přilehlé lesy, háje a zdolali spoustu překážek. Mokrou kecku vyhrává Madlenka, stavitele silnic a dálnic z šišek Erik, zpěvačky večera Helenka, Anička, Valinka a stromolezce Adam, Leo , Olík.

S přibývajícím večer hluk slábne, v půl 10 skoro všechny děti spinkají a noční sovu vyhrávají Nikolka s Maruškou!  :-P 

Stýskání proběhlo, ale neukápla ani slzička!

Všechny zdravíme a věříme, že wifi vydrží a podáme další report.

Vaše děti a rádio Nová louka  8-) 

Školka v přírodě 2017 Den druhý

Naši věrní příznivci,

počasí je nepřekonatelné, jak jistě vidíte . Dnes jsme vyrazili po stopách Zlatovlásky. Hledali jsme perly v lese, mrtvou a živou vodu. Při vybírání perliček byli nejšikovnější Bruno, Toník, Matýsek a Mařenka. Při lovení zlaté rybka a prstenu jsme se také trošku smočili. Děti byly naprosto nadšené. A my také, protože se unavily a už všechny spinkají!  :-) 

Dobrodružství zdar a rádio Nová louka se ozve již zítra  :lol: 

Školka v přírodě 2017 Den třetí

.....pondělí je za námi  :-) 

Všichni jsme zdraví, nadšení a plni energie a elánu do dalších dobrodružství. S ohledem na lehkou únavu dětí jsme zvolnily  tempo a byla to zásadní chyba. Děti mají sil na rozdávání. Každý den ujdou 8-10 kilometrů , v zápětí vyráží hrát fotbálek, skákat gumu a přes švihadlo a večer jsou zaskočeny, že musí jít také spinkat. 

Dnes zachránili perníkovou chaloupku a dostaly Ježibabou vlastnoručně upečené perníčky.

Všechny moc zdravíme, děti posílají pusu rodičům a sourozencům. 

Slunce v duši a pokud nebudou děti vstávat opět před 6, ozveme se zítra!!  :-P 

Rádio Nová louka

Školka v přírodě 2017 Den čtvrtý

Dobrý večer naši příznivci,

je pro info- skalní jedinci zahájili den v 5:15!!  :roll: 

Protože to vypadalo opět na krásný den, plnili jsme úkoly v lese hned po ránu a odpoledne jsme zvolili variantu "brod". V plánu bylo pouze po kotníky a zase  nám to nevyšlo.  :-) 

Děti jsou všechny do jednoho báječné!!!! Snaží se neposlouchat, ale nedáme se.  :-P 

Přejeme vám krásný bezdětný večer a zítra opět živě z Nové louky!! 

Vaše rádio 

PS: Hlášky dne- "cítím tady parohy" - Ondra a Anička- "už hledáme toho velblouda?" ( celý den jsme hledali jelena!!!- jen pro vysvětlenou :-))

Školka v přírodě 2017 Den pátý

Zdravíme všechny po krásně prožitém dni,

děti dnes odmítly jít kamkoliv a s kýmkoliv.. Abychom jim nějaký ten kilometřík tajně vnutily, vyrazili jsme na lov kožešin, které následně vyměnily u kožešníka za penízky . Jsou to zdatní lovci a někteří i počtáři.  :-)  Po té, co jsme sdělily ceny, pár chytrolínů lovilo pouze jeleny - 50 Kl. a na chudáky zajíce-1 Kl. se vykašlali. Jsme rádi za naši finančně negramotnou drobotinu. :-P Za směněné peníze si mohli na bazaru nakoupit podle libosti a finančních možností.

Odpoledne se neslo v rybím duchu. Byli jsme nakrmit místní kapří oddíl. Ale porybný podcenil apetit našich dětí a na hráz donesl pouze část tvrdého chleba.

Opět jsem nezabránily vodním hrátkám, v podstatě jsem se o to už ani nesnažily. :-)

Děti sice počítají dny do odjezdu, ale zároveň nechtějí přijít o program následujících dní!!

Lovu zdar!! Rádio Nová louka 

Školka v přírodě 2017 Den šestý

Milí příznivci našeho vysílání,

dnešní teplotní vrchol nás přiměl navštívit vychlazenou tělocvičnu, kde probíhala exhibice kurzu sebeobrany. Děti vše sledovaly s otevřenou pusou, byly v podstatě schopny nakonci jen zatleskat a hned před tělocvičnou uvedly své nově nabité zkušenosti v praxi- během sekundy ležela polovina na zádech.  :-) 

Túra je neminula!!! V cíli je čekaly vodnické soutěžě v podobě sušenkového trojboje a výlov kouzelného jezírky pod pečlivým dohledem místního vodníka. 

Doposud jsme děti každý den sprchovaly a dnes poprvé jsme byly v časové tísni díky náročnému programu. Ono se to ukázalo jako nejlepší zpráva týdne!! Tolik nadšení jsme tady ještě neviděly. Děti běhaly po chodbě s hurónským křikem a poskakovaly radostí. Jak tomu , prosím vás, máme rozumět?  :-P 

Zítra máme nabitý večerní program završený bojovkou, tudíž nevíme,  jesti stihneme odvysílat poslední news!! Ale určitě nás čekejte v sobotu před 12 hodinou polední.... 

Tam kde v noci jasně svítí světlušky....

Dobrou noc přeje rádio Nová louka

 

 

Školka v přírodě 2017 Den sedmý

....přeci jen nám to nedalo a vysíláme!! Noc byla bouřlivá, doslovně létaly hromy a blesky.

Děti byly dnes nesmírně zdatné. Od lezení na posed a večerní bojovku zvládly ujít 13 km.  Nikdo se nebál a báli se všichni... Jsme unaveni,  odřeni, poštípani,  ale spokojeni!!

Máme zabaleno, těžko říci jestli ve správných zavazadlech. Věříme, že si s tím poradíte. Je tu ale  pár kousků. které nikdy nikdo neviděl.  :-)  Nebojte, špinavé prádlo svého dítka, které postrádáte, najdete v rybičkách.  :-) 

Přejeme vám poslední bezdětnou, tudíž po našich zkušenostech klidnou noc!!  :-P 

Naposledy se hlásí Rádio Nová louka skoro se slzami v očích... :-)