JAK PŘIHLÁSIT DÍTĚ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Vážení rodiče,

informace k zápisu pro školní rok 2020/21 najdete ve složce „Přijímací řízení“.

Vzhledem k současné situaci a doporučení MŠMT (viz. odkaz níže), doporučuji podání přihlášky do naší mateřské školy poštou doporučeně s dodejkou. Uveďte prosím emailovou adresu, zašleme Vám zpět potvrzení o přijetí Vaší přihlášky a také zašleme Váš registrační kód, pod kterým můžete od 17.5. 2020 sledovat pořadí umístění Vašeho dítěte na portálu www.jakdoskolky . Přihlášku zasílejte od 2.5. 2020 tak, aby byla nejpozději dne 11.5. 2020 doručena naší mateřské škole.
Další možností zaslání přihlášky je soukromá datová schránka, nebo zaslání emailem s elektronickým podpisem. V krajním případě lze také předat přihlášku osobně ve školce dne 11.5., na portálu www.jakdoškolky.cz si prosím rezervujte čas v době od 10 do 18 hod. Na tomto portálu najdete také informace o přijímacím řízení do mateřských škol MČ Praha 6.

Vážení rodiče, moc Vám děkujeme za pochopení a těšíme se na pozdější setkání s Vámi.
J. Satrapová

http://www.msmt.cz/opatreni-k-zapisum-do-ms-pro-skolni-rok-2020-2021