Informace o změně v naší MŠ

Vážení rodiče a přátelé školky,

ráda bych vás informovala o nastávají změně v naší školce. Ze zdravotních důvodů se k 31.8. 2021 vzdávám funkce ředitelky školy, po 32 letech působení v této naší školce a 26 letech ve funkci. Pevně věřím, že moje zástupkyně, Bc. Martina Suchomelová, obstojí v konkurzním řízení na vedoucí pracovní místo a „žezlo“ po mně převezme. A jsem přesvědčena, že školka bude v dobrých rukách a se skvělým týmem kolegyň dokáží vytvořit ty nejlepší podmínky pro další rozvoj školy.

Naše školka byla, je a bude i nadále mojí srdeční záležitostí, byla jsem na ni i na celý skvělý kolektiv zaměstnanců vždy hrdá. Děkuji jim všem, že jsem tu s nimi mohla být a přeji jim nadále vše jen to nej, ať se školce daří a vzkvétá a má jen samé spokojené děti.

Vážení rodiče a přátelé školky,

děkuji také vám všem za dlouhodobou spolupráci, přeji vám vše jen dobré, ať se vám a dětem daří.

Jana Satrapová

Konkurzní řízení