Karanténa Motýlků a Jablíček

Vážení rodiče,

máme další dvě třídy v karanténě- Jablíčko a Motýlek . Poslední kontakt s nakaženým byl u obou tříd 13.1. či 14.1. 2022. Níže uvádím vyjádření Hygienické stanice hl. města Prahy:

Karanténa bude od data posledního kontaktu pro VŠECHNY. Tedy i očkované a po prodělaném onemocnění.  

Karanténa je nařízena 5 dnů od data posledního kontaktu s pozitivní osobou. Karanténa je nařízena dle metodického pokynu Ministerstva zdravotnictví č. j.: MZDR 37994/2021-6/OVZ ze dne 14.1.2022. Den kontaktu je dnem „0“, ukončení karantény je bez PCR testu, a to v případě, že poslední dva dny před koncem nevykazuje osoba příznaky onemocnění COVID-19. V případě, že se objeví příznaky v následujících 14 dnech , je osoba povinna absolvovat PCR test.

Děkuji Vám všem za součinnost a podporu.

Martina Suchomelová

ředitelka školy